Szukaj
Szukaj

Po co tworzymy treści na stronę internetową? Żeby dać się poznać klientowi, zbudować do siebie zaufanie, pokazać w jaki sposób nasz produkt czy usługa pomoże w rozwiązaniu problemu klienta. O dobrym SEO już nie wspomnę. Jak tymczasem “najwyższa jakość” i “tworzenia z pasją” to prawdziwa plaga Internetu. Zobacz dlaczego.  

J𝗮𝗸𝗶 𝗯ł𝗮̨𝗱 𝗻𝗮𝗷𝗰𝘇𝗲̨𝘀́𝗰𝗶𝗲𝗷 𝗽𝗼𝗽𝗲ł𝗻𝗶𝗮𝗺𝘆 𝘄 𝗰𝗼𝗻𝘁𝗲𝗻𝗰𝗶𝗲 𝘀𝗽𝗿𝘇𝗲𝗱𝗮𝘇̇𝗼𝘄𝘆𝗺? Treści, które 𝘇𝗮𝗽𝘆𝗰𝗵𝗮𝗷𝗮̨ 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲 𝗻𝗮 𝘀𝘁𝗿𝗼𝗻𝗶𝗲, a 𝗻𝗶𝗰 𝗻𝗶𝗲 𝘄𝗻𝗼𝘀𝘇𝗮̨ do wiedzy Klienta.

A kiedy po raz kolejny czytam, że ktoś jest prawdziwym profesjonalistą, który z pasją wykonuje usługi na najwyższym poziomie to […🤯 ](w miejsce trzech kropek wpisz co właśnie sobie myślę/mówię) . Tak: “najwyższa jakość” i “tworzenie z pasją” to frazy, które spotykam w 85 % stron. I serio, mocno mnie one wkurzają.

Bo szczerze wątpię w to, że lakierowanie może być czyjąś pasją, taką co to wykonuje 8 h dziennie, wraca do domu bez cienia zmęczenia i jeszcze śni o lakierowaniu. A nawet jeśli, to fajnie! Szczerze gratuluję. Ale, 𝗖𝗢 𝗝𝗔 𝗭 𝗧𝗘𝗝 𝗣𝗔𝗦𝗝𝗜 𝗕𝗘̨𝗗𝗘̨ 𝗠𝗜𝗘𝗖́?

W czasach kiedy blisko 𝟳𝟳% 𝘂𝘇̇𝘆𝘁𝗸𝗼𝘄𝗻𝗶𝗸𝗼́𝘄 𝗜𝗻𝘁𝗲𝗿𝗻𝗲𝘁𝘂 𝗿𝗼𝗯𝗶 𝘇𝗮𝗸𝘂𝗽𝘆 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲, brak języka korzyści w tekstach jest jak pociąg, który właśnie uciekł Ci sprzed nosa.

𝗣𝗥𝗭𝗬𝗞Ł𝗔𝗗:
❌ Korzystamy tylko z wysokiej jakości lakierów.

✅ Lakierując Twoje auto korzystamy z produktów, których jakość dostrzeżesz kiedy Twoi znajomi zaczną zachwycać się nowym kolorem. A sąsiad z pewnością pomyśli, że kupiłeś nowe auto z salonu.

Teraz czujesz różnicę?